Haul biżuteryjny - Medicine @ answear.com


Dzisiaj krótki przegląd moich zakupów biżuteryjnych z firmy Medicine. Wszystkie akcesoria kosztowały mniej niż 10/20 zł za sztukę, i zamówiłam je sobie, aby odświeżyć look i nadać trochę drapieżności moim letnim stylizacjom. Biżuterię zamówiłam sobie jako dodatek do koszulek firmy Medicine oraz do szalików firmy Reporter. 
Poza tym zamówiłam sobie również cudowne baleriny z serduchem Melissa, ale niestety rozmiar 35/36 okazał się na mnie za ciasny i musiałam towar zwrócić - a bardzo żałuję, gdyż nigdzie nie mogę znaleźć równie pięknych "plastików" za tak niską cenę (z kodem rabatowym kosztowały mniej niż 130 zł). 
Sklep answear.com dostaje ode mnie duży plus za super obsługę klienta, za szybkie przesyłki oraz za zwrot towaru. xoxo

Komentarze

 1. Szkoda tych bucików, śliczne są!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no wiem! gdyby były dobre, to bym sobie jeszcze podobne wzięła - z kokardką

   PS. tutaj można je kupić -20% na hasło z newslettera MEL5: http://answear.com/specjalne/mel-by-melissa-1403.html/kategoria-baleriny,2343/cena,0,2660/lista,price_asc,40,1?smclient=&utm_source=newsletter&utm_medium=email&utm_term=ANS-Ona&utm_content=header&utm_campaign=NEWSLETTER-SaleDo50-Medicine-YAS-JackJonesVintage-ModaPlusSize-260614

   Usuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy konstruktywny komentarz!

UWAGA!!! proszę nie spamować i nie umieszczać linków do swoich blogów czy stron. Sama potrafię Was znaleźć w sieci ;)

Korzystanie z tej strony i pozostawianie komentarzy jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z art. 13 o Ochronie Danych Osobowych.
Jednocześnie każda osoba ma prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawienia w razie potrzeby.

- Justyna F (Elfie)