Loftowe wnętrza i inspiracje

Jako że remont mojego domu na półmetku, a cegła na ścianie już położona, postanowiłam zaczerpnąć nieco inspiracji w sieci - oto kilka pomysłów i patentów na to, w jakim klimacie widzę swoje przyszłe mieszkanie a'la loft...

Trochę cegły, drewna, industrializmu i eklektyzm w meblach:


Beton architektoniczny (u mnie będzie na ścianie telewizyjnej w salonie oraz na suficie):


Oraz trochę betonu na suficie; projekt 110-metrowego loftu w Moskwie wg projektu Tatiany Bobylevy - hit internetu oraz mój osobisty :-)


             Źródło/source: http://www.archilovers.com/projects/130355/bunker.html

Dajcie znać, czy podobają Wam się takie wnętrza lub, ewentualnie, jakie rozwiązania oraz styl we wnętrzach preferujecie. xo

Komentarze

  1. Na pewno oryginalnie, ale nie do końca w moim stylu. Bardziej podobają mi się nowoczesne wnętrza, współczesne. Ja tutaj https://blog.abrys.net znalazłam ostatnio świetne pomysły na wykończenie swojego domu/ mieszkania. Można znaleźć wiele inspiracji dla siebie.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy konstruktywny komentarz!

UWAGA!!! proszę nie spamować i nie umieszczać linków do swoich blogów czy stron. Sama potrafię Was znaleźć w sieci ;)

Korzystanie z tej strony i pozostawianie komentarzy jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z art. 13 o Ochronie Danych Osobowych.
Jednocześnie każda osoba ma prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawienia w razie potrzeby.

- Justyna F (Elfie)