5 ulubionych blogów i dlaczego je czytamKochani, dzisiaj moje top 5 z listy czytelniczej bloggera:

1. Design Your Life http://designyourlife.pl/

Jest to blog lifestylowy Aliny Moskwy, niezwykle kreatywnej i inspirującej dziewczyny ze Śląska. Zaglądam na niego regularnie, gdyż Alina mnie inspiruje, fajnie pisze oraz robi genialne zdjęcia i przeróżne DIY. I ma bardzo podobny gust do mnie: kocha piękne wnętrza, podróże i dobre jedzenie w restauracjach.

2. nissiax8http://nissiax83.blogspot.com/

Blog Polki mieszkającej w Nowym Jorku. Agnieszka jest kosmetologiem, zna się na kosmetykach i wspaniale o nich opowiada (jest również moją ulubioną vlogerką, którą śledzę na youtube). Poza tym jest weganką i  maniaczką zdrowego stylu życia. Podziwiam ją za to.

3. Joanna - Interesting Details From My World - blog kosmetyczny
http://joanna-interestingdetails.blogspot.com/

Dziewczyna z Łodzi, ma ogromną wiedzę na temat kosmetyków różnych firm, również tych mniej znanych i eko. Testuje kosmetyki, ładnie maluje paznokcie, zawsze jest szczera i prawdziwa. A przy tym bardzo miła i sympatyczna; często zagląda na mojego bloga i zawsze zostawia jakieś ciepłe słowo.

4. Justinka in the Kitchen - blog kulinarny http://justinka.com/

Blog mojej imienniczki i koleżanki ze szkolnych lat (czasy licealne + studia). Uwielbiam jej pasję do gotowania i apetyczne fotografie, oraz pomysły na zestawy śniadaniowe do pracy (były mi szczególnie pomocne na diecie). Sama nie bardzo lubię gotować, nie spędzam dużo czasu w kuchni, ale lubię oglądać programy kulinarne i czytać bloga Justinki, bo zaostrza mi apetyt... na życie. 

5. Make Life Easier http://www.makelifeeasier.pl/

Tego bloga chyba nie muszę nikomu przedstawiać. Mimo, iż jest jednym z najpopularniejszych w Polsce, oglądam i podziwiam w nim doskonałe fotografie, nie tylko Kasi Tusk. Moda jest tutaj dla mnie na drugim planie. Ten blog mnie inspiruje. Sama chciałabym, u mnie było tyle klasy i elegancji.

A jakie blogi Wy czytacie i dlaczego? Jestem ciekawa, co Was interesuje oraz inspiruje w blogosferze. Z góry dziękuję za każdy komentarz i pozdrawiam wszystkich serdecznie. Do następnego !(A tak na marginesie, szkoda, że jutro cała ta wyzwaniowa zabawa się kończy, bo sprawiła mi dotychczas ogromnie dużo satysfakcji i dzięki niej poznałam kilka naprawdę ciekawych osób i blogów)... 
xo
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...