Remont - salon + kuchnia


Moi drodzy, dzisiaj przedstawię Wam rezultat prawie półrocznego remontu, który miałam w domu. Krótko i na temat: wyburzona ściana tak, aby połączyć kuchnię z salonem, wymarzona czerwona cegła na ścianie (jeśli za kilka lat się opatrzy, zawsze można ją pobielić), beton architektoniczny na sufitach oraz na ścianie telewizyjnej, eklektyzm, tj. połączenie elementów vintage/retro z modernistycznym, industrialnym klimatem.
Dajcie znać, jak Wam się podoba. xoxo
Komentarze

 1. Najbardziej podoba mi się kuchnia, to zdjęcie pionowe, gdzie widać też lampę sufitową - super! Wszystko w klimacie. Jestem zaskoczona, ale cegła też mi się podoba (jestem szczera). Jak przeczytałam opis, to akurat cegły byłam najmniej ciekawa, a ta Twoja ma jakiś taki fajny odcień i jakby się błyszczała? Bardzo mi się podoba i oczywiście jak najbardziej jest w klimacie :) W ostatnim zdjęciu też jestem zakochana. Te lampy wiszące to takie dwie wisienki na torcie, a ten czarny telefon, na szafce pod telewizorem - zabieram :) Warto było przetrwać długi remont :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki :) Owszem, cegła jest pokryta specjalnym nabłyszczającym preparatem - ta nasza ma chyba ok. 200 lat, pochodzi z rozbiórki i specjalnie miała być taka zniszczona i krzywa; dodaliśmy tylko ten środek, aby ją "podmalować" :)

   Usuń
 2. bardzo nam się podoba Wasza aranżacja. U nas w Bęczkowie takich nie ma. Ale na poważnie jest super

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy + pozdrawiamy serdecznie Bęczków! :)

   Usuń
 3. Cegła nadała całości niesamowity wręcz klimat, spaja wnętrze. Bardzo podoba mi się ten pomysł!

  OdpowiedzUsuń
 4. Niesamowita metamorfoza! ceglana ściana jest piekna, kuchnia jak z obrazka!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! :) Jak widać, ta ceglana ściana zdobywa najwięcej 'ochów' i 'achów' :)

   Usuń
 5. Kuchnia to moje klimaty. Zazdroszczę :D Jak kiedyś będzie mi dane urządzić się na swoim to pewnie podobnie to będzie wyglądało, chociaż u nas zdecydowanie cegła będzie bielona :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A JA WŁASNIE MIAŁAM W PLANACH JĄ POBIELIĆ NA WIOSNĘ/LATO :D

   Usuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy konstruktywny komentarz. Dodaje mi to energii i motywuje do dalszego pisania :)

- Justyna F (Elfie)