Remont - salon + kuchnia


Moi drodzy, dzisiaj przedstawię Wam rezultat prawie półrocznego remontu, który miałam w domu. Krótko i na temat: wyburzona ściana tak, aby połączyć kuchnię z salonem, wymarzona czerwona cegła na ścianie (jeśli za kilka lat się opatrzy, zawsze można ją pobielić), beton architektoniczny na sufitach oraz na ścianie telewizyjnej, eklektyzm, tj. połączenie elementów vintage/retro z modernistycznym, industrialnym klimatem.
Dajcie znać, jak Wam się podoba. xoxo
Komentarze

 1. Najbardziej podoba mi się kuchnia, to zdjęcie pionowe, gdzie widać też lampę sufitową - super! Wszystko w klimacie. Jestem zaskoczona, ale cegła też mi się podoba (jestem szczera). Jak przeczytałam opis, to akurat cegły byłam najmniej ciekawa, a ta Twoja ma jakiś taki fajny odcień i jakby się błyszczała? Bardzo mi się podoba i oczywiście jak najbardziej jest w klimacie :) W ostatnim zdjęciu też jestem zakochana. Te lampy wiszące to takie dwie wisienki na torcie, a ten czarny telefon, na szafce pod telewizorem - zabieram :) Warto było przetrwać długi remont :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki :) Owszem, cegła jest pokryta specjalnym nabłyszczającym preparatem - ta nasza ma chyba ok. 200 lat, pochodzi z rozbiórki i specjalnie miała być taka zniszczona i krzywa; dodaliśmy tylko ten środek, aby ją "podmalować" :)

   Usuń
 2. bardzo nam się podoba Wasza aranżacja. U nas w Bęczkowie takich nie ma. Ale na poważnie jest super

  OdpowiedzUsuń
 3. Cegła nadała całości niesamowity wręcz klimat, spaja wnętrze. Bardzo podoba mi się ten pomysł!

  OdpowiedzUsuń
 4. Niesamowita metamorfoza! ceglana ściana jest piekna, kuchnia jak z obrazka!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! :) Jak widać, ta ceglana ściana zdobywa najwięcej 'ochów' i 'achów' :)

   Usuń
 5. Kuchnia to moje klimaty. Zazdroszczę :D Jak kiedyś będzie mi dane urządzić się na swoim to pewnie podobnie to będzie wyglądało, chociaż u nas zdecydowanie cegła będzie bielona :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A JA WŁASNIE MIAŁAM W PLANACH JĄ POBIELIĆ NA WIOSNĘ/LATO :D

   Usuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy konstruktywny komentarz!

UWAGA!!! proszę nie spamować i nie umieszczać linków do swoich blogów czy stron. Sama potrafię Was znaleźć w sieci ;)

Korzystanie z tej strony i pozostawianie komentarzy jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z art. 13 o Ochronie Danych Osobowych.
Jednocześnie każda osoba ma prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawienia w razie potrzeby.

- Justyna F (Elfie)