Goodbye September, Hello October!

Dzisiaj małe podsumowanie i rozliczenie zeszłego miesiąca, aby móc wreszcie ruszyć do przodu i powitać nowy miesiąc oraz porę roku... Poniżej moje top 5 wydarzenia z września 2014:

1. Wyzwanie blogowe 


Zakasałam rękawy i pisałam codziennie na tematy zadane przez Ulę Phelep w jej wrześniowym wyzwaniu. Dzięki temu poznałam też inne blogerki :)

2. Remont - nowy salon i kuchnia


Nareszcie widać efekt końcowy remontu, który trwał praktycznie od Wielkanocy (przebudowa balkonu w korytarz, dobudowa schodów zewnątrz, wyburzenie ścian i remont kuchni z salonem od zera). Więcej zdjęć znajdziecie TUTAJ.

3. Launch mojego kosmetycznego blogaPo zastanowieniu się nad kierunkiem, w jakim chcę zmierzać na tym blogu oraz nad tematyką, postanowiłam skupić się na home&lifestyle na blogu Elfie's planet, natomiast pisać tylko o kosmetykach i urodzie (posty typowo kosmetyczne cieszyły się tutaj ogromnym zainteresowaniem) na moim nowiutkim blogu, Elfie's cosmetics. Zapraszam Was serdecznie do lektury :)

4. Powrót do pracy


Dla tych, co jeszcze nie wiedzą, jestem lektorem języka angielskiego i we wrześniu (po długo wspominanych sierpniowych cypryjskich wojażach) wróciłam do nauczania i do szarej, polskiej rzeczywistości.

5. Lektura na wrzesień + nowe trendy


Oprócz lektury moich ulubionych i nowo poznanych blogów, sięgnęłam również do lektury wrześniowego numeru brytyjskiego Instyle, w którym szukam inspiracji na nowy sezon...

A Wam jak minął wrzesień? I jakie macie pomysły na jesienne wieczory? Czekam na komentarze i pozdrawiam ciepło mimo dość chłodnej i ponurej aury... xo

Komentarze

Publikowanie komentarza

Dziękuję za każdy konstruktywny komentarz!

UWAGA!!! proszę nie spamować i nie umieszczać linków do swoich blogów czy stron. Sama potrafię Was znaleźć w sieci ;)

Korzystanie z tej strony i pozostawianie komentarzy jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z art. 13 o Ochronie Danych Osobowych.
Jednocześnie każda osoba ma prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawienia w razie potrzeby.

- Justyna F (Elfie)