Kwiecień plecień #3

Nareszcie wiosna w pełnej krasie: dni coraz cieplejsze i dłuższe, słońce świeci, wszystko wkoło kwitnie lub zieleni się; po prostu chce się żyć :) Wraz z nadejściem cieplejszych dni, z wielką radością pożegnałam zimowe kurtki, czapki i szaliki, wskoczyłam w swoje nowe wiosenne nabytki, oraz przerzuciłam się na nieco lżejszą dietę...


W tym miesiącu po pracy relaksuję się czytając dwa magazyny o biało-niebieskich okładkach: ulubiony i kolekcjonowany od lat Instyle, oraz odkryty i polubiony całkiem niedawno (tj. w zeszłym tygodniu) Joy:


Jak każda z Was już wie, w drogeriach Natura i Rossmann trwają właśnie mega wiosenne obniżki cen i promocje na kosmetyki kolorowe (do -49%), jednak ja postanowiłam się wyłamać i parę dni wcześniej udałam się do Hebe po słynny podkład Bourjois Healthy Mix w odcieniu 52 Vanilla, za który dałam zaledwie 34,99. Póki co, podkładem jestem zachwycona... :)
Ponadto, kupiłam sobie kolejne koralikowe bransoletki do kolekcji od Ani Kruk (ta biżuteria jest tak piękna, że po prostu nie mogłam się oprzeć!):


W miniony weekend odbyło się również wesele mojego rodzonego brata. Muszę przyznać, że pomimo emocji i wzruszeń, impreza była bardzo udana, Państwo Młodzi przepięknie wyglądali, a wszyscy goście świetnie się bawili. Przy okazji całej uroczystości, moją uwagę przykuły detale - przepiękne dekoracje i bukiety na stołach, które chciałabym mieć w salonie oraz w sypialni na toaletce... Nie ma to jak świeże kwiaty w domu na wiosnę!

A co Was zachwyciło w minionym tygodniu? I jak tam Wasze Rossmann'owskie łowy?Portfele ucierpiały, czy tak jak ja, kupiłyście tylko to, co naprawdę było niezbędne? xo

Komentarze

  1. Korzystając z promocji kupiłam swoje pierwsze opakowanie HealthyMix i póki co testuję, zobaczymy co z tego wyniknie po dłuższej znajomości :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Odpowiedzi
    1. Połowa polskiej blogosfery się pewnie na niego rzuciła :)

      Usuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy konstruktywny komentarz. Dodaje mi to energii i motywuje do dalszego pisania :)

- Justyna F (Elfie)