HOME DECOR UPDATE: KITCHEN

Wiosną odczuwam nie tylko potrzebę przeprowadzenia gruntownych porządków w szafie, toaletce i szufladach, ale również ogromną chęć zmian w wystroju, przestawienia paru mebli, nabycia jakichś nowych regałów lub dekoracyjnych gadżetów. Dziś pokażę Wam, jakie zmiany wprowadziłam w kuchni...


Po pierwsze, jeśli nie pamiętacie poprzedniego wystroju kuchni (połączonej z salonem), odsyłam Was do postu z września 2014 roku (KLIK). Po jakimś czasie stwierdziłam, że retro szafa na ceglanej ścianie jednak nie prezentuje się najlepiej. Moim zdaniem, za dużo się tam działo. Eklektyzm jest w porządku, o ile nie przesadzimy z ilością postarzanych mebli we wnętrzu. Mnie osobiście takie nagromadzenie mebli i dekoracji ze stu różnych parafii i epok nieco przytłacza na dłuższą metę, zatem postanowiłam to wnętrze nieco unowocześnić i stonować. Na ceglanej ścianie stoi teraz wąski regał z wycofanej już niestety z IKEA serii EXPEDIT, zaś od strony okna (przy lodówce) stanął nowy regał z aktualnej serii KALLAX, który moim zdaniem jest nieco gorszy od oryginału (ma trochę węższe boki, kolor sosny jakby bardziej wyblakły i nieco inną fakturę). Tak czy siak, obecny wystrój lepiej współgra z pozostałymi meblami kuchennymi (zarówno pod względem koloru, jak i stylu) i jakoś tak powiało świeżą, wiosenną energią w mojej kuchni (przynajmniej ja odnoszę takie wrażenie!). 
Niebawem pokażę Wam nowe gadżety, które zakupiłam do salonu i sypialni... xo 
Jeśli nie chcecie niczego przegapić, gorąco Was zachęcam do obserwacji bloga :-) 

Komentarze

Publikowanie komentarza

Dziękuję za każdy konstruktywny komentarz!

UWAGA!!! proszę nie spamować i nie umieszczać linków do swoich blogów czy stron. Sama potrafię Was znaleźć w sieci ;)

Korzystanie z tej strony i pozostawianie komentarzy jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z art. 13 o Ochronie Danych Osobowych.
Jednocześnie każda osoba ma prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawienia w razie potrzeby.

- Justyna F (Elfie)