Mandarin manicure: Eclair 46

Mandarynka jest obecnie jednym z najgorętszych kolorów sezonu wiosna/lato 2015, również, jeśli chodzi o manikiur i pedikiur. Jako że długi weekend był niezwykle upalny, miałam ogromną ochotę wypróbować jaskrawopomarańczowy lakier do paznokci marki Eclair. Mój lakier (w kolorze 46) był jednym z komponentów wiosennego JOYBOX'a... 


Niestety, mimo fantastycznego, soczystego koloru mandarynki/pomarańczy, lakier rozczarował mnie zarówno jakością, jak i trwałością. Aplikacja do ciężkich nie należała, jednak pędzelek nabiera trochę za dużo produktu (-> konsystencja jest jakby trochę za gęsta). Lakier dość długo schnie, przez co w upalny dzień utworzyły się nieestetyczne pęcherzyki. Co do trwałości, to u mnie już po jednym dniu pojawiły się odpryski na końcach paznokci, natomiast na drugi dzień od nałożenia, lakier nadawał się już tylko do zmycia. Co prawda, mam miękką płytkę paznokcia, ale niektóre lakiery potrafią przetrwać nawet do 4-5 dni. Eclair niestety wypadł tu dość słabo.
Plusem jest na pewno ładne opakowanie produktu, sam kolor, jak i krycie - dwie warstwy są optymalne, bez jakichkolwiek prześwitów. Jednak sama nie kupię lakieru tej firmy, gdyż na rynku istnieją znacznie lepsze produkty w cenie 20-30 zł. 


A Wam jak się podoba taki letni, owocowy manikiur?Komentarze