TOP 10 ULUBIEŃCY MAJA


Maj, mimo, iż zimny w tym roku, był bardzo udanym miesiącem. Niestety, ze względu na obowiązki służbowe, musiałam odrzucić zaproszenie na "Secrets of Beauty", ale z drugiej strony, zakończyłam pewien projekt, w który byłam zaangażowana od października 2014 roku. Ponadto, w maju otaczały mnie same fantastyczne rzeczy (książki, parę nowych ubrań, kosmetyki, czy też dobre jedzenie). Zapraszam zatem na krótki przegląd...

*Ulubione książki

1. "Blog", Tomek Tomczyk


Musicie przeczytać, jeśli jesteście zainteresowani komercjalizacją swoich blogów. Poza tym, ta książka pomoże Wam uniknąć różnych wpadek, związanych z współpracami.

2. "Żyj zdrowo i aktywnie z Anną Lewandowską", Anna Lewandowska


Dopiero zaczęłam ją czytać, ale już czuję się cudownie zainspirowana... :)

* Ulubiona piosenka

3. Major Lazer "Lean on"Tak po prostu. 


* Ulubione jedzenie / Favourite food 

4. SamMills makarony


Moje majowe odkrycie kulinarne: bezglutenowe makarony "SamMills", dostępne w supermarketach Auchan/Simply; pyszne, niedrogie, a do tego nie powodują tycia i wzdęć! Jedynym minusem jest fakt, że sklejają się trochę podczas gotowania. Ale zdrowie i bycie fit biorą górę!

* Ulubione zapachy

5. Lolita Lempicka, woda perfumowana, miniatura 5 ml 

6. Yankee Candle, sampler w kieliszku o zapachu Waikiki Melon 

Oba te niesamowite zapachy były w kwietniowej edycji JOYBOX.  

* Ulubione kosmetyki

7.  Kokosowe kosmetyki. RECENZJA


8. L'Occitane, kremy do rąk z masłem sheaRECENZJA


9. Bourjois, Healthy Mix, 52 Vanilla
10. Timotei 245 ml suchy szampon

Odkryty w kwietniu, nadal mój ulubiony podkład w maju... A suchy szampon Timotei jest świetny! Aktualnie zdradzam z nim mojego ulubionego Batiste'a ;)

To tyle, jeśli chodzi o ulubieńców. Dwa produkty z kolei wcale się u mnie nie sprawdziły w minionym miesiącu, ale o nich opowiem następnym razem... A jacy są Wasi majowi ulubieńcy? xo
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...