LOLITA LEMPICKA eau de parfum mini + konkurs

Niebawem kolejna edycja Joyboxa (hurra!), a tymczasem ja wciąż nie zdążyłam przetestować (i opisać na blogu) wszystkich produktów z kwietniowej edycji specjalnej (OPENBOX TUTAJ), która, jak dotąd, była chyba najlepsza ze wszystkich. W związku z tym, postanowiłam nadrabiać zaległości, i do czasu otrzymania kolejnego pudełka, opisać wszystko, co się w nim znalazło. Dzisiaj zaprezentuję Wam miniaturę wody perfumowanej Lolita Lempicka, a jeśli sami chcecie wygrać perfumy (mojej ulubionej, lecz innej marki), zapraszam do dalszej części wpisu...

W moim odczuciu, już samo opakowanie to małe dzieło sztuki: fikuśny, szklany flakonik, który kształtem przypomina owoc jabłka, posiada złotą sygnaturę "Lolita Lempicka" oraz kilka wymalowanych liści dookoła, natomiast zamykanie jest całe w kolorze złotym, z wyrytym na nim sercem przebitym strzałą :) Nigdy wcześniej nie miałam tak dopracowanego, wręcz barokowego flakonu perfum, zwłaszcza w wersji miniaturowej. Co do zapachu natomiast, to jest on jednocześnie słodki i mocny, stanowiący kobiece i zmysłowe połączenie wanilii z karmelem, kwiatami i piżmem... Nie jest to zapach świeży (a po takie sięgam najczęściej), ale mimo to, ogromnie mi się podoba. Moim zdaniem, idealna propozycja na wieczór... Co więcej, jako że jest to woda perfumowana, zapach utrzymuje się na skórze bardzo, ale to bardzo długo... :)


ZAPACHOWY KONKURS U ELFIE - 10.08.-31.08.2015
Drodzy Czytelnicy, jeżeli chcecie wygrać dla siebie (lub Panowie dla swoich kobiet) damskie perfumy marki Yves Rocher "Moment de Bonheur" 30 ml (woda perfumowana), zapraszam do udziału w konkursie, którego organizatorem i sponsorem jestem ja sama. Oto, co trzeba zrobić:
1. Trzeba być publicznym obserwatorem bloga (jeśli, podobnie jak ja, macie ostatnio problemy z Google Chrome, i ta zawartość Wam się nie wyświetla, polecam otwarcie strony i dodanie bloga do obserwowanych za pomocą innej przeglądarki, np. Internet Explorer).
2. W komentarzu pod tym postem należy krótko dokończyć zdanie "Mój ulubiony zapach to..." w dniach od 10.08.2015 do maksymalnie godz. 23:59 dnia 31.08.2015.
3. Na początku września wybiorę jedną osobę, której komentarz najbardziej mi się spodoba, natomiast wyniki ogłoszę w osobnym poście na blogu Elfie's Planet.
Więcej od Was nie wymagam... żadnych Instagramów, Facebooków, Twitterów itp. Oczywiście wiem, że niektóre z Was same lubią dodawać banery, przypominające o kończących się konkursach na blogach, zatem możecie śmiało skopiować poniższe zdjęcie perfum i wstawić u siebie. Zatem do dzieła! Trzymam kciuki xo

Komentarze