Ulubieńcy końca lata - sierpień & wrzesień 2015

Kończy się wrzesień, skończyło się też lato, zatem przyszedł czas na ulubieńców. W moim zestawieniu znalazły się głównie kosmetyki do pielęgnacji oraz jedna książka. Here we go!


 TWARZ
Płyn micelarny Tołpa oraz krem nawilżający do twarzy i pod oczy tej marki, oraz niebieska oczyszczająca maska Bania Agafii bardzo mi służyły ostatnio - dzięki nim nie mam żadnych sensacji ani przesuszenia (być może to również dlatego, że odstawiłam żel do mycia twarzy). Poza tym, latem chroniłam twarz przed szkodliwymi promieniami UV i przebarwieniami za pomocą Anthelios XL od La Roche-Posay, jak również masowałam twarz cudowną gąbką Konjac Sponge od Yasumi.


CIAŁO
Żel pod prysznic Anatomicals z hitowego boxa Inspired By Charlize Mystery, peeling do stóp Evree + krem z mocznikiem Amaderm, cukrowy peeling do ciała Yasumi, dwa masła do ciała: Organique oraz The Secret Soap Store, o którym jeszcze napiszę w październiku, a do tego balsam wzmacniający opaleniznę z beta-karotenem AVON Maxi Tan, serum na cellulit Eveline Slim Extreme 4D i jeden malutki kremik do skórek paznokci z olejkiem arganowym, również od Eveline.


WŁOSY
Tym razem mam tylko dwa ulubione kosmetyki do włosów: najbardziej zielony szampon na świecie O'right z jagodami goji, którego używam codziennie, plus słynna drożdżowa maska od Agafii dwa razy w tygodniu.


KSIĄŻKA
Poza pielęgnacją, moim największym hitem była ostatnio lektura książki Joanny Glogazy pt. "Slow Fashion". Ta książka całkowicie zmieniła moje podejście do mody i do kupowania (nie tylko ubrań); dzięki niej przeprowadziłam gruntowne porządki w szafie, na regałach z książkami czy w toaletce. Cały proces trwa już ok. 2 miesiące, a tak naprawdę jeszcze się nie skończył... Na pewno jest to książka, do której będę wracać... Polecam każdemu!


To tyle na dzisiaj, powoli zabieram się także za projekt denko... Ściskam Was mocno, xo

Komentarze