Handmade with love by KA-HA (aka Mineralna Kasia)

Bloger blogerowi oka nie wykole, a czasem nawet zrobi dla drugiego coś miłego, tak po prostu, z sercem i pasją. Jest mi niezmiernie miło, że Mineralna Kasia zrobiła mi niespodziankę i przysłała swojego DIY boxa składającego się z samych naturalnych cukiereczków (bynajmniej nie do zjedzenia, a do smarowania!), jako nagrodę pocieszenia w organizowanym na swoim blogu konkursie. Dla mnie ten box jest tak niesamowity i wyjątkowy, że zasługuje na miano nagrody głównej... zresztą zobaczcie same, co też mi nasza Kasieńka ukręciła dla umilenia tej jesiennej aury domowym SPA:


  
W skład pudełka wchodzą: 

Peeling owocowy

Masło shea ubijane do ciała (już się nim smarowałam i uwielbiam!)

Serum różane

Szampon w kostce

Kostka do masażu (pachnie rewelacyjnie!)

Dwie różowe kule do kąpieliDzięki Kasiu, jesteś wielka! A tak na marginesie, bardzo profesjonalnie to wszystko wygląda - wróżę Ci wielką karierę! :)
Niestety, moje domowe SPA musi na razie poczekać, gdyż dopadło mnie przeziębienie... Mimo to, mam nadzieję, że szybko się wykuruję i nadrobię zarówno kosmetyczne, jak i blogowe zaległości. A tak przy okazji, znacie jakieś sprawdzone domowe sposoby na ból gardła, ogólne osłabienie odporności i katar? xo

Komentarze