Nowości od Essie i NailSpa, czyli o tym, że warto brać udział w konkursach

Zawsze miałam ogromne szczęście w różnego rodzaju konkursach na Facebook'u, Instagramie czy nawet na blogach. Wygrałam już mnóstwo rzeczy, w tym m.in płytę Pharrell'a Williams'a, przeróżne książki, kosmetyki Red Blocker w konkursie beGLOSSY, krem AVON, jakiś czas temu DIY box od Mineralnej Kasi, a ostatnio dwa paznokciowe zestawy:1. Nowe kosteczki z lakierami od marki Essiewygrana w konkursie #essiekochakobiety na Instagram'ie, gdzie trzeba było pokazać buteleczkę lakieru Essie lub manikiur w kolorze różu - konkurs miał na celu uświadamiać kobiety o walce z rakiem piersi - moja praca nie była może perfekcyjna, ale domyślam się, że marka doceniła symbol różowej wstążki na palcu serdecznym:
 

2. Paczuszka dobroci od NailSpa Poland - nowa książka Marzeny Kanclerskiej (z dedykacją!), dwa lakiery Essie, kremik do rąk Trind, krem odżywczy SheFoot do stóp, oraz moje ulubione czekoladki to wygrana w konkursie #paznokcienapoziomie.
Bardzo dziękuję firmom za nagrody w konkursach - cieszę się tym bardziej, że Wasze marki darzę ogromną sympatią i szacunkiem, a książkę Pani Marzeny i tak bardzo chciałam kupić... :) A jak tam u Was z konkursami? Wygrałyście coś kiedyś? xo

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy konstruktywny komentarz!

UWAGA!!! proszę nie spamować i nie umieszczać linków do swoich blogów czy stron. Sama potrafię Was znaleźć w sieci ;)

Korzystanie z tej strony i pozostawianie komentarzy jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z art. 13 o Ochronie Danych Osobowych.
Jednocześnie każda osoba ma prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawienia w razie potrzeby.

- Justyna F (Elfie)