Polskie Świece Light: tropikalne aromaty jesienią

Witajcie w niedzielny wieczór! Prawie rok temu pisałam o tym, jak i czym pachnie w moim domu (UMILANIE JESIENI - ZAPACH W DOMU), dzisiaj mam dla Was małą aktualizację - jesienią 2015 roku moje mieszkanie wypełnia aromat owoców tropikalnych, a to za sprawą Hurtowni Świec Light, która oferuje bardzo szeroki asortyment produktów (woski, świece w szkle, lampiony, tealighty i wiele innych) w niesłychanie przyjaznych dla portfela cenach. Zapraszam Was na małą prezentację...

Jednym z moich ulubionych zapachów są owocowo-tropikalne nuty, dlatego podczas Secrets of Beauty nad morzem zdecydowałam się na linię Tropical Fruits. Dzięki uprzejmości Pana Jacka, właściciela Polskich Świec Light, otrzymałam całą paczuszkę dobroci o właśnie takich aromatach. Moim hitem jest oczywiście świeca w szkle - niezwykle praktyczna, przyjemna dla oka i higieniczna (nic się nie kruszy, nic się nie wylewa!). Świeca pali się całkiem dobrze; sam zapach jest dosyć mocny, ale co bardzo ważne, nie przytłacza i nie powoduje u mnie bólu głowy ani żadnego innego dyskomfortu.


Poza tym firma robi świetne tealighty (pachną równie intensywnie, jak świeca w szkle o tym zapachu; super sprawą jest fakt, iż podgrzewacze znajdują się w przezroczystych, a nie metalowych naczyniach):


Poza tym, firma oferuje również całkiem zacne woski - moim ulubionym jest Exotic - bardzo zbliżony do Tropical Fruits. Generalnie jest to zapachowy miks mango, kokosa, kiwi, mandarynki, winogron i ciasta... chyba cytrynowego :)


Oprócz wosków, które otrzymałam od firmy, zrobiłam również własne, ale jeszcze nie miałam okazji ich odpalić... Pozostałe woski znalazły swoje zastosowanie jako odświeżacze do szafy i bieliźniarki. 

Jedyny produkt, który się u mnie nie sprawdził, to lampion z podgrzewaczem w środku, tzw. Everlasting Candle - niestety, płomień stopił wosk, który potem polał mi się po meblach.


Mimo to, polecam Wam inne produkty dostępne w sklepie hurtowniaswiec.pl. Pamiętajcie również, że mimo niskich cen tych produktów, do końca listopada macie ode mnie -10% kod rabatowy do każdego zakupu, wystarczy przy zakupach podać hasło widoczne na zdjęciu poniżej:


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...