BEAUTY BY BLOGGERS w Częstochowie po raz drugi!

Dwa tygodnie temu (tj. 3 grudnia 2016 r.) miałam przyjemność uczestniczyć w drugiej edycji spotkania dla blogerek urodowych BEAUTY BY BLOGGERS w Częstochowie, więc najwyższa pora wreszcie podzielić się z Wami moimi wrażeniami - zapraszam! 

Spotkanie Beauty by Bloggers odbyło się na samym końcu świata (a w zasadzie na samym końcu Częstochowy) - tj. na ulicy Pięknej 5, gdzie mieści się Ministerstwo Urody - Ilona Nalewajka. Panią Ilonę miałam przyjemność poznać już podczas pierwszej edycji i powiem Wam, iż jest to nie tylko prawdziwa profesjonalistka, ale również niezwykle ciepła i przesympatyczna osoba. Jej Ministerstwo również wywarło na mnie pozytywne wrażenie - jest to salon pełen światła i przestrzeni, urządzony w nieco industrialnym stylu (o czym świadczy m.in. połączenie betonu, drewna i metalu). 

*Wystrój oraz świąteczna dekoracja salonu to dzieło JOG Studio Olga Jagoda.

Pierwszym punktem programu była Pielęgnacja włosów z Paul Mitchell w wykonaniu naszej gospodyni, Ilony Nalewajki. Pani Ilona opowiedziała nam o pielęgnacyjnych właściwościach olejku marula oraz o kosmetykach marki Paul Mitchell. Wykonując sylwestrowo-karnawałowe upięcie na modelce, Pani Ilona zdradziła nam również kilka sekretów dotyczących prawidłowego mycia włosów czy uzyskania idealnej piany. ;) Na koniec, Pani Ilona wręczyła nam szampon marki Paul Mitchell z serii Marula Oil wraz z zestawem próbek. Szamponu już zaczęłam używać, ale o tym wkrótce - stay tuned!Kolejnym punktem programu był ponad godzinny pokaz makijażu z Bell Hypoallergenic. Pani Asia (Pomada Mobilne Studio Wizażu) wykonała makijaż smoky eye na Magdzie i szczegółowo opowiedziała nam o produktach marki Bell oraz o technikach, takich jak konturowanie, blendowanie cieni czy strobing. Na dniach zaczynam swoją przygodę z kosmetykami Bell i jestem ogromnie ciekawa zwłaszcza ich pomadek, sticków do konturowania, kremu cc oraz tuszu do rzęs. Oczywiście, za jakiś czas podzielę się z Wami swoimi wrażeniami na blogu lub na moim Instagramie.


Po tych warsztatach wraz z dziewczynami udałyśmy się na małą sesję zdjęciową, a potem posiliłyśmy się genialną zupą z dyni, sałatkami oraz zimnymi przekąskami. Po obiedzie była oczywiście kawa, ciastka i pogaduchy. Było sympatycznie, pysznie i wesoło! :) Od lewej: Mariola, Ja, Justyna, Monika oraz nasza kochana organizatorka Ania.
Po przerwie obiadowej nadszedł czas na warsztaty BioOleo. Przedstawicielka firmy wykonała zabieg regeneracyjno-złuszczający na dłoniach Patrycji oraz wręczyła nam upominki w postaci olejku i serum do ust. Co tu dużo mówić - prezentacja krótka i na temat.


Przedostatnią atrakcją spotkania były Rytuały plemienne z francuską firmą Bernard Cassierre, podczas których na modelce wykonano masaż Tribal z wykorzystaniem aromatycznych olejków oraz przy akompaniamencie relaksującej muzyki (-> tzw. pielęgnacja polisensoryczna). Przyznam się bez bicia, że na moment odpłynęłam - niewyspanie i zmęczenie dały o sobie znać. Tak czy inaczej, marka Bernard Cassierre bardzo mnie zaintrygowała - produkują naturalne kosmetyki, przeznaczone głównie do użytku profesjonalnego, natomiast do produkcji używają składników pozyskiwanych z rynku Fair Trade.


Na koniec odwiedził nas jeszcze Jacek Kaczanowski z Face&Look, który nie tylko opowiedział nam o idei pudełek oraz magazynu F&L, ale również zaproponował nam możliwość współpracy oraz udział w ciekawych eventach w przyszłości. Na razie zdradzę Wam tylko tyle, że już za miesiąc znowu będzie okazja się spotkać, ale tym razem w Warszawie - nie mogę się doczekać!


***
Po raz drugi pragnę serdecznie podziękować naszej fantastycznej organizatorce Ani z bloga Kolorowy Kraj za perfekcyjne przygotowanie tak wspaniałego wydarzenia. ❤❤❤

Ponadto, dziękuję również następującym osobom i firmom:
  • Pani Ilonie za zaproszenie nas do swego Ministerstwa Urody
  • Wszystkim prelegentom za wyjątkowe i ciekawe warsztaty
  • Sponsorom za wspaniałe upominki (o których więcej niebawem!)
  • Wszystkim uczestnikom Beauty by Bloggers - cudownie było się znowu spotkać z pewnymi przyjaznymi duszyczkami, jak również poznać nowe, przesympatyczne dziewczyny z różnych zakątków Polski! xo

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...