Nie wierzę w Mikołaja!

Od dawna nie wierzę w Mikołaja, ale wierzę w ludzi, dlatego w tym roku postanowiłam zapisać się na Mikołajki Blogowezorganizowane przez Mariolę Mazur z bloga Praktycznie Kosmetycznie. Dzięki tej wymianie trafiła do mnie wspaniała paczka od Marty - Kaczki z Piekła Rodem, wypełniona czterema produktami idealnie wpisującymi się w moje potrzeby. 


Po pierwsze, w paczce znalazła się książka, i to nie byle jaka, bo słynna już (nie tylko w blogosferze) pozycja Katarzyny Kędzierskiej pt. "Chcieć mniej. Minimalizm w praktyce", która od jakiegoś czasu czekała cierpliwie na mojej liście książek do kupienia. Nie mogę się doczekać, aż wreszcie znajdę czas, by ją przeczytać, bowiem idea minimalizmu jest mi od jakiegoś roku bardzo bliska.


Po drugie, dwie typowo zimowe świeczki Kringle Candle, które również od dłuższego czasu ogromnie chciałam wypróbować. Pierwszy zapach to Cozy Christmas, który zostawiam sobie specjalnie na święta, a drugi to Gold Cashmere, który postanawiam palić od jutra - jestem w nim po prostu totalnie zakochana! 


Po trzecie, muffinka do kąpieli Soczysta Pomarańcza marki Sweet Bath, z którą do tej pory nie miałam jeszcze styczności. Całe szczęście, że mam w domu wannę, a nie prysznic - już przebieram nóżkami i wyczekuję momentu, aż się zanurzę w ciepłej i puszystej pianie...


Poza tym, Marta dołączyła do przesyłki własnoręcznie wypisaną kartkę z życzeniami, która mnie po prostu rozczuliła. Kochana, bardzo serdecznie dziękuję Ci za tak cudowną niespodziankę! Trafiłaś idealnie w mój gust i moje potrzeby; nie pamiętam kiedy ostatnio prezent-niespodzianka sprawił mi tyle radości. Z kolei Marioli dziękuję za wspaniałą inicjatywę oraz za to, że po prostu jest. Dziewczyny, jesteście wielkie! Wam również życzę wspaniałych mikołajkowych prezentów oraz mnóstwa frajdy z nimi związanych. No i na koniec, pamiętajcie: bądźcie grzeczne, to za rok Mikołaj (albo jakaś przyjazna blogerska dusza) odwiedzi Was ponownie! ;) xo

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...