KONKURS dla Czytelników

Witajcie w Nowym Roku! Z okazji zbliżającej się 3. rocznicy założenia bloga Elfie's Planet, zapraszam wszystkie moje czytelniczki (oraz czytelników, jeśli i tacy się znajdą!) na konkurs. Tym razem do zgarnięcia jest najnowsza książka Ewy Grzelakowskiej-Kostoglu (aka Red Lipstick Monster) pod tytułem "Tajniki DIY", którą zakupiłam specjalnie z myślą o Was (ja jakoś specjalnie fanką DIY nie jestem ;). Ponadto, zgarnąć można zestaw kosmetyków kolorowych (patrz lista poniżej). Oczywiście, wszystkie produkty są nowe i nie były używane! :-) Lista produktów:

Bestsellerowa książka Ewy Grzelakowskiej-Kostoglu "Tajniki DIY"
Paletka do makijażu oczu, pomadka i róż od Make Up Revolution
Pomadka i cień do powiek marki Freedom
Lakiery do paznokci, błyszczyk i maseczka marki Eveline Cosmetics
Paletka cieni oraz multi bronzer od Bell Hypoallergenic

W paczce znajdzie się również mała niespodzianka... ;)

Warunki uczestnictwa: 

1. Konkurs trwa od 3.01.2017 - 24.01.2017 (do godziny 23:59).

2. Wyniki ogłoszę w osobnym poście na blogu, najprawdopodobniej w rocznicę, tj. 25.01.2016. Od momentu opublikowania wyników czekam do 3 dni na e-mail od zwycięzcy.

3. Warunkiem wzięcia udziału jest odpowiedź na pytanie "Kim jesteś i co czujesz w związku z 3. urodzinami bloga" + publiczne obserwowanie bloga Elfie's Planet oraz udostępnienie informacji o konkursie na swoim blogu albo Facebook'u (udostępniamy zdjęcie (tj. banerek) znajdujący się na samym końcu posta wraz z linkiem do rozdania lub link postu konkursowego na FB). 

*Jeśli jeszcze nie obserwujesz, możesz to zrobić przez kliknięcie przycisku "Dołącz się do tej witryny" w prawym górnym pasku na stronie głównej bloga, tuż pod hasłem "Moi czytelnicy".

Dodatkowo, zapraszam do polubienia profilu Elfie's planet na Facebooku KLIK oraz na Instagramie KLIK. Będzie mi bardzo miło, jeśli do mnie dołączysz na social media, choć oczywiście nie jest to obowiązkowe - polub, jeśli chcesz i jeśli to co, robię zwyczajnie Cię interesuje. ;)

Zwycięzcą będzie osoba, której zgłoszenie lub aktywność na blogu (i/lub ewentualnie kanałach social media) najbardziej mi się spodoba.

4. Rozdanie nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).

5. Organizatorem rozdania i fundatorem nagród jestem ja (plus wybrani Sponsorzy Beauty by Bloggers).

6. Nagrody wysyłam tylko na terenie Polski.

7. Aby wziąć udział w konkursie, należy również dodać pod tym postem komentarz - zgłoszenie (według wzoru poniżej).


WZÓR ZGŁOSZENIA:

Obserwuję jako:
Mój e-mail:
Lubię na Facebooku: tak (jako:....) /nie
Obserwuję na Instagramie: tak (jako:....) /nie
Udostępnienie informacji o rozdaniu - link: 


Baner do pobrania:


Zapraszam do zabawy i życzę wszystkim powodzenia! xo

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...