Wyniki urodzinowego konkursu

Witajcie w dzień po 3. urodzinach bloga! Niestety, moje plany wczorajszego świętowania zostały pokrzyżowane i wczoraj nie miałam czasu napisać nawet krótkiej notki na FB. W każdym razie, dzisiaj udało mi się znaleźć chwilę, by ogłosić wyniki. Zanim jednak zdradzę nick zwycięskiej obserwatorki, pozwólcie, że wyjaśnię jedną rzecz: w trakcie trwania rozdania, musiałam zmienić pkt. 3 regulaminu (warunki wzięcia udziału). Myślę, że większość z Was domyśla się, o co chodzi, ale aby być fair w stosunku do wszystkich uczestników, informuję, iż pewne rzeczy to tylko formalność i nie wszystko musicie traktować tak bardzo serio lub, co gorsza, pouczać inne osoby, że nie spełniają regulaminu.


Tak czy inaczej, bardzo wszystkim dziękuję za tak liczny udział, przeczytałam wszystkie odpowiedzi, ale też brałam pod uwagę Waszą aktywność na blogu (oraz ewentualnie na moich kanałach Social Media). 

W związku z tym, w 3. urodzinowym konkursie na blogu Elfie's Planet główna nagroda powędruje do mojej wiernej od lat czytelniczki o wdzięcznym nicku pirelka :-) Mam nadzieję, że będzie nam dane kiedyś się wreszcie poznać w realu (np. na konferencji Meet Beauty lub innym evencie dla blogerów)...

Dodatkowo, postanowiłam też przyznać małą nagrodę niespodziankę nowej, 300. obserwatorce - świat urody. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną dłużej :)

Serdecznie gratuluję zwyciężczyniom i do końca tego tygodnia czekam na e-maile od Was z danymi teleadresowymi na justynafrymus@gmail.com. xo


Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...