Wyniki urodzinowego konkursu

Witajcie w dzień po 3. urodzinach bloga! Niestety, moje plany wczorajszego świętowania zostały pokrzyżowane i wczoraj nie miałam czasu napisać nawet krótkiej notki na FB. W każdym razie, dzisiaj udało mi się znaleźć chwilę, by ogłosić wyniki. Zanim jednak zdradzę nick zwycięskiej obserwatorki, pozwólcie, że wyjaśnię jedną rzecz: w trakcie trwania rozdania, musiałam zmienić pkt. 3 regulaminu (warunki wzięcia udziału). Myślę, że większość z Was domyśla się, o co chodzi, ale aby być fair w stosunku do wszystkich uczestników, informuję, iż pewne rzeczy to tylko formalność i nie wszystko musicie traktować tak bardzo serio lub, co gorsza, pouczać inne osoby, że nie spełniają regulaminu.


Tak czy inaczej, bardzo wszystkim dziękuję za tak liczny udział, przeczytałam wszystkie odpowiedzi, ale też brałam pod uwagę Waszą aktywność na blogu (oraz ewentualnie na moich kanałach Social Media). 

W związku z tym, w 3. urodzinowym konkursie na blogu Elfie's Planet główna nagroda powędruje do mojej wiernej od lat czytelniczki o wdzięcznym nicku pirelka :-) Mam nadzieję, że będzie nam dane kiedyś się wreszcie poznać w realu (np. na konferencji Meet Beauty lub innym evencie dla blogerów)...

Dodatkowo, postanowiłam też przyznać małą nagrodę niespodziankę nowej, 300. obserwatorce - świat urody. Mam nadzieję, że zostaniesz ze mną dłużej :)

Serdecznie gratuluję zwyciężczyniom i do końca tego tygodnia czekam na e-maile od Was z danymi teleadresowymi na justynafrymus@gmail.com. xo


Komentarze

 1. Ojej, ale zaskoczenie :) Jak się cieszę... dziękuję :*

  Ps. Też mam nadzieję, że kiedyś będzie dane Nam się poznać :) Na Meet Beauty w tym roku niestety mnie nie bezie :( ale może See Bloggers?

  OdpowiedzUsuń
 2. To ja zwróciłam mini uwagę i nie widzę w tym nic złego :) Jak się tworzy regulamin to się go przestrzega, a głównie jeśli jest pytanie to ono jest brane pod uwagę najmocniej. :)
  A przynajmniej tak jest w 99%. Zwrócenie uwagi to tylko znak, że można zmienić odpowiedź szybciutko :)
  Nie zmienia to faktu, że gratuluję obu paniom :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wspaniała nagroda, gratuluję! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super, bardzo się cieszę! ;) Twój blog mnie zaciekawił, więc i oczywiście zostaję na dłużej. ;)
  Wysyłam maila ;)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy konstruktywny komentarz!

UWAGA!!! proszę nie spamować i nie umieszczać linków do swoich blogów czy stron. Sama potrafię Was znaleźć w sieci ;)

Korzystanie z tej strony i pozostawianie komentarzy jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z art. 13 o Ochronie Danych Osobowych.
Jednocześnie każda osoba ma prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawienia w razie potrzeby.

- Justyna F (Elfie)