DIY: 2w1 kwietnik+regał ze skrzynek

Pomimo zamiłowania do minimalizmu i industrialnych, nowoczesnych wnętrz, mam również słabość do DIY. Raz na jakiś czas lubię sobie odnowić jakąś starą komodę lub wręcz przeciwnie, postarzyć jakiś mebel lub dodatek (np. stół czy lustro). Nie lubię marnować surowców i między innymi z tego względu uwielbiam meble i dodatki "z odzysku". Mam szczęście, że mój mąż to prawdziwa "złota rączka" i sam chętnie proponuje mi podobne rozwiązania, a potem oczywiście je wykonuje. Widzieliście już kiedyś jego stolik/szafkę RTV z palet, a dzisiaj chciałam Wam pokazać mebel wykonany ze pomalowanych na biało skrzynek po jabłkach...


Przyznam, iż ten mebel jest raczej prosty i wygląda trochę topornie, ponieważ początkowo miał pełnić funkcję stolika w ogrodzie. Na razie jednak mój projekt ogrodu jest głęboko w lesie, także w międzyczasie postanowiłam wykorzystać ten DIY mebel do wystroju gabinetu. 


W gabinecie, póki co, pełni potrójną funkcję: A) jest w nim kilka półek, które służą mi za regał na książki i różnego rodzaju klamoty, B) jak widać na załączonym obrazku, idealnie spełnia się w roli kwietnika, i wreszcie C) - zastawia mi brzydko wyglądające rury od grzejnika. Na razie takie rozwiązanie jest dla mnie idealne, ale za kilka miesięcy planuję przemalować i trochę przemeblować gabinet, także skrzynki być może wówczas trafią tam, gdzie oryginalnie miało być ich miejsce (czyli do ogrodu). xo



Komentarze

 1. Uwielbiam dawać drugie życie takim skrzynią :) meble z palet też mi się podobają :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajny, zawsze podobały mi się takie skrzynki ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ojejku, jak to ślicznie wygląda!

  OdpowiedzUsuń
 4. Niesamowity pomysł. Bardzo mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetnie wygląda, nietypowo i bardzo praktycznie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wygląda po prostu bosko! Też uwielbiam takie meble DIY - są po prostu niepowtarzalne :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wygląda świetnie! Fajnie pasuje do wnętrza.

  OdpowiedzUsuń
 8. Genialny pomysł! Super wygląda..

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy konstruktywny komentarz!

UWAGA!!! proszę nie spamować i nie umieszczać linków do swoich blogów czy stron. Sama potrafię Was znaleźć w sieci ;)

Korzystanie z tej strony i pozostawianie komentarzy jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z art. 13 o Ochronie Danych Osobowych.
Jednocześnie każda osoba ma prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawienia w razie potrzeby.

- Justyna F (Elfie)