Homestaging z PEPCO

Lubię raz na jakiś czas odwiedzić dział dodatków do domu w PEPCO, gdzie często gęsto można znaleźć prawdziwe perełki za grosze. W tajemnicy zdradzę Wam, że Pepco odwiedzają również faceci (!), a ostatnio mój szanowny małżonek wpadł do jednego z nowo otwartych sklepów w Częstochowie i wyszedł z torbą pełną dekoracji, które potem wykorzystał w swojej pracy w home staging'u. Przyznacie zapewne, że wystrój mieszkania jest dosyć surowy i nieco ascetyczny (nie każdy musi być fanem takich białych i minimalistycznych wnętrz), jednak weźcie poprawkę, że to wnętrze jest przeznaczone pod wynajem, w związku z czym to przyszli właściciele dopiero będą tworzyć ostateczny kształt i klimat tego miejsca. W moim odczuciu, dodatki takie jak podkładki na stół, wazony, pojemniki na żywność itp. są nie tylko funkcjonalne, ale i całkiem przyjemne dla oka, a poza tym dodają odrobinę ciepła do tego minimalistycznego wnętrza. No i co najlepsze, wszystkie dodatki, które widzicie na zdjęciach, kosztowały naprawdę niewiele (w granicach 3-7 zł za sztukę).


Lubicie takie dodatki do domu? 
Co najczęściej kupujecie w Pepco?

Komentarze

 1. W Pepco lubię kupować właśnie takie gadżety do domu i poduszki - są naprawdę tanie, a często mają piękne i modne wzory :) Mi po wprowadzeniu Disqusa też znikły komentarze, ale było warto - mam ich teraz więcej i częściej nawiązuję w nich konwersację, bo powiadomienia o odpowiedzi się wyświetlają :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Właśnie w poprzednim systemie brakowało mi tej interakcji i dłuższej wymiany spostrzeżeń. No nic, zobaczymy, co z tego wyjdzie. A co do Pepco, to poduszki i kubki też mają świetne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mi się osobiście bardzo podobają tego typu wnętrza :) dodatki z Pepco wręcz uwielbiam, są bardzo ładne i do tego niedrogie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Też lubię biel i minimalizm, choć czasem lubię to przełamać np. starym drewnem, cegłą czy przetarciami ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Lubię wpadać do pepco, ale ostatnio nic ciekawego nie znalazłam.

  OdpowiedzUsuń
 6. A ja ostatnio znalazłam dla siebie ładne kubki i lampkę :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo fajne są te dodatki a cena więcej niż przyjazna :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Mój mąż mówi, że nie wolno mi wchodzić do Pepco ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Często przeglądam ofertę Pepco, ale rzadko coś kupuję. Kilka lat temu dorwałam piękną miseczkę i korzystam z niej do dzisiaj niemal codziennie :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy konstruktywny komentarz!

UWAGA!!! proszę nie spamować i nie umieszczać linków do swoich blogów czy stron. Sama potrafię Was znaleźć w sieci ;)

Korzystanie z tej strony i pozostawianie komentarzy jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z art. 13 o Ochronie Danych Osobowych.
Jednocześnie każda osoba ma prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawienia w razie potrzeby.

- Justyna F (Elfie)