Czekolada bez kalorii

Nie ma nic bardziej pokrzepiającego w ponure i zimowe dni jak kubek gorącej czekolady. Co jednak zrobić, jeśli się dba o linię? Jak osłodzić sobie życie bez dodatkowych kalorii? Dla mnie idealnym rozwiązaniem jest zapalenie świeczki Country Candle o zapachu Hot Chocolate. Jest to pierwszy zapach marki Country Candle, z jakim dotychczas miałam do czynienia. Jeśli jesteście ciekawi, co o nim myślę, zapraszam Was do dalszej części wpisu.


Daylight o zapachu Hot Chocolate dostałam w prezencie od szwagra podczas Świąt Bożego Narodzenia i przyznam szczerze, że był to idealny czas na zaprzyjaźnienie się z takim słodkim i ciepłym zapachem. Świeczka nie tylko uprzyjemniła mi okres poświąteczny i początek Nowego Roku, ale była również fantastycznym zastrzykiem energii w leniwe zimowe poranki stycznia i lutego (paliłam ją raczej oszczędnie). Daylight to maleńka świeczka zamknięta w plastikowym opakowaniu z pokrywką, dzięki której szybko możemy ugasić płomyk bez jakiegokolwiek dymu. 


Waga: 35,5g
Rozmiar: 5,5 cm x 2,5 cm
Czas palenia:  do 12 h
Dostępność: kringle.pl 
+ inne sklepy internetowe
Cena: 12 zł

Sam zapach jest bardzo prosty - jest to czysta gorąca czekolada, bez jakichkolwiek smakowych dodatków. Na początku obawiałam się, że będzie to bardzo mdły i męczący aromat, jednak okazało się, że jest idealny: słodki, lecz nie przesłodzony, dość intensywny, ale na szczęście nie za ciężki i nie przyprawiający o ból głowy. Po odpaleniu daylight'a dom przyjemnie pachnie świeżo zaparzoną, energetyczną gorącą czekoladą, humor od razu się poprawia, i co najważniejsze, czekolada nie idzie w boczki. Jeśli lubicie słodkości oraz potrzebujecie aromatów, które otulają, rozweselają i jednocześnie dodają wigoru, będzie to propozycja stworzona dla Was. Ja bardzo chętnie jeszcze kiedyś do niej wrócę. xo


A Wy jakie zapachy najbardziej lubicie zimą?

Komentarze