O mnie


Mam na imię Justyna, ale w liceum wszyscy mówili na mnie "Elfik" (z ang. Elfie). Jestem tłumaczką języka angielskiego z wykształcenia (mam na swoim koncie szereg przekładów do zagranicznych czasopism naukowych), a blogerką z zamiłowania. Po studiach filologicznych odbyłam kurs makijażu I stopnia oraz rozpoczęłam naukę w studium kosmetycznym. Mam fioła na punkcie pielęgnacji i kosmetyków (zwłaszcza naturalnych) oraz na punkcie ekologii i zero waste. Nie uważam się za eksperta, ale dbam o właściwą pielęgnację z poszanowaniem naszej planety i cały czas staram się poszerzać swoją wiedzę w tym temacie. Ponadto, piszę także o innych rzeczach, które kocham i które mnie inspirują - książki, wnętrza, ciekawe miejsca, podróże


Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy konstruktywny komentarz!

UWAGA!!! proszę nie spamować i nie umieszczać linków do swoich blogów czy stron. Sama potrafię Was znaleźć w sieci ;)

Korzystanie z tej strony i pozostawianie komentarzy jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z art. 13 o Ochronie Danych Osobowych.
Jednocześnie każda osoba ma prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawienia w razie potrzeby.

- Justyna F (Elfie)