10 rzeczy o mnie, o których nikt nie wie


1. Gdybym nie była anglistką, zostałabym wizażystką. Kocham kosmetyki i mogłabym je testować oraz gadać o nich godzinami, a ponadto interesuje mnie makijaż (mam nawet ukończony kurs wizażu i makijażu I stopnia). 

2. Kiedyś (przez rok) chodziłam do szkoły plastycznej i malowałam obrazy oraz rysowałam (głównie portrety). Dzisiaj moją potrzebę artystycznej ekspresji wyzwalam poprzez amatorską fotografię lub dekorowanie wnętrz.

3.  Rano lubię ciszę i spokój i nie znoszę, gdy ktoś do mnie gada (chyba że radio lub TV, gdyż nie muszę nic odpowiadać).

4.  Miałam w życiu już 3 zabiegi chirurgiczne pod narkozą.

5.  Pisałam kiedyś wiersze. Oprócz jednego krytyka i jednej polonistki, czytały je może 3 bliskie mi osoby, reszta ludzi raczej o tym nie wie.

6.  Uwielbiam, kiedy mężczyzna ma ładne, zadbane stopy i latem chodzi w japonkach :-)

7. Gdy podróżuję, lubię się wybrać sama na dłuuugi spacer, gdzie jestem tylko ja, nowe miejsca i mój aparat fotograficzny.

8.  "Cierpię" na tzw. Zespół Niespokojnych Nóg (Restless Leg Syndrome). Wie o tym tylko mój mąż.

9. Raz w życiu byłam na castingu (do "Drogi do gwiazd"). Nie wiem, co ja sobie wtedy myślałam!

10. Uwielbiam piosenki (i nie tylko) Justin'a Bieber'a; wszyscy hejterzy zapewne zechcą mnie teraz zlinczować, ale taka jest "obciachowa" prawda na mój temat: uwielbiam jego piosenki, jego ruchy i taniec. Nie wieszam plakatów nad łóżkiem jak nastolatka, ale po prostu doceniam talent i ekstra młodzieżową cool nutę. :-)

To tyle tajemnic. A Wy jakie macie sekrety? 
xoRelated Posts Plugin for WordPress, Blogger...