10 rzeczy o mnie, o których nikt nie wie


1. Gdybym nie była anglistką, zostałabym wizażystką. Kocham kosmetyki i mogłabym je testować oraz gadać o nich godzinami, a ponadto interesuje mnie makijaż (mam nawet ukończony kurs wizażu i makijażu I stopnia). 

2. Kiedyś (przez rok) chodziłam do szkoły plastycznej i malowałam obrazy oraz rysowałam (głównie portrety). Dzisiaj moją potrzebę artystycznej ekspresji wyzwalam poprzez amatorską fotografię lub dekorowanie wnętrz.

3.  Rano lubię ciszę i spokój i nie znoszę, gdy ktoś do mnie gada (chyba że radio lub TV, gdyż nie muszę nic odpowiadać).

4.  Miałam w życiu już 3 zabiegi chirurgiczne pod narkozą.

5.  Pisałam kiedyś wiersze. Oprócz jednego krytyka i jednej polonistki, czytały je może 3 bliskie mi osoby, reszta ludzi raczej o tym nie wie.

6.  Uwielbiam, kiedy mężczyzna ma ładne, zadbane stopy i latem chodzi w japonkach :-)

7. Gdy podróżuję, lubię się wybrać sama na dłuuugi spacer, gdzie jestem tylko ja, nowe miejsca i mój aparat fotograficzny.

8.  "Cierpię" na tzw. Zespół Niespokojnych Nóg (Restless Leg Syndrome). Wie o tym tylko mój mąż.

9. Raz w życiu byłam na castingu (do "Drogi do gwiazd"). Nie wiem, co ja sobie wtedy myślałam!

10. Uwielbiam piosenki (i nie tylko) Justin'a Bieber'a; wszyscy hejterzy zapewne zechcą mnie teraz zlinczować, ale taka jest "obciachowa" prawda na mój temat: uwielbiam jego piosenki, jego ruchy i taniec. Nie wieszam plakatów nad łóżkiem jak nastolatka, ale po prostu doceniam talent i ekstra młodzieżową cool nutę. :-)

To tyle tajemnic. A Wy jakie macie sekrety? 
xoKomentarze

  1. Aby pójść na casting potrzebna jest odwaga - lepiej próbować niż żałować, że się nie spróbowało :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. W sumie to nie żałuję - przynajmniej mam co wspominać ;)

      Usuń
  2. nic co ludzkie ;-)

    ja tam kiedyś zasłuchiwałam się w Kelly Family ;-)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Też miałam kasetę, ale jednak zagorzałą fanką nigdy nie byłam :)

      Usuń
  3. Ale świetna lista :D Rozwalili mnie (oczywiście pozytywnie) mężczyźni w japonkach, bardzo oryginalnie ;)

    OdpowiedzUsuń
  4. O, dobre z tymi japonkami! Moj maz mowi na nie 'filipinki' i nie wie jak mozna w nich chodzic... a szkoda, bo tez lubie! ;)
    www.prawdziwezycie.com

    OdpowiedzUsuń
  5. apropo stóp - nienawidze . swoje toleruje, Doniastego uwielbiam ( chyba dlatego że są małe ) a reszty się brzydzę :)

    OdpowiedzUsuń
  6. he he, też lubię facetów w japonkach :)

    OdpowiedzUsuń
  7. podoba mi się ten punkt o Justinie, fajna z Ciebie babka i tyle:) kurs wizażu też bym sobie kiedyś zrobiła,bo lubię się tym bawić,a z tą ciszą z rana mam identycznie! przez to ciągle kłóciłam się z mamą, gdy jeszcze mieszkałam z rodzicami, bo ona z kolei od rana nawija i mam milion pytań, haha. Widziałam ostatnio reklamę o tym syndromie niespokojnych nóg, może napiszesz coś więcej? czym się to objawia, jak to jest?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Też się ciągle kłóciłam z mamą o poranku :/ A RLS objawia się tym, że się wierzga nogami ciągle przez sen lub tuż przed zaśnięciem... nic z tym nie robię i nie zamierzam kupować Restonum ani innych suplementów, wydaje mi się, że magnez trochę pomaga te nogi uspokoić, można sobie również pomóc, pijąc kakao (ma mnóstwo magnezu i działa odstresowująco) :)

      Usuń
  8. No proszę jakie ciekawe tajemnice :). Ja wręcz nienawidzę porannych pogaduszek... Potrzebuję co najmniej godziny, żeby się obudzić, i nie mam najmniejszej ochoty świergotać jak skowronek :P.

    OdpowiedzUsuń
  9. Podoba mi się punkt 6 :). Ja uwielbiam gdy mezczyzni maja ładne oczka :D

    OdpowiedzUsuń
  10. Justin Bieber! Ja co prawda za nim nie przepadam, ale lubię kilka zespołów i wykonawców, które krytycy i ludzie zbyt poważni mogliby uznać za "obciachowe" :)

    OdpowiedzUsuń
  11. O, ja też jestem anglistką, i też uwielbiam kosmetyki :) Za to nie rozumiem upodobania do męskich stóp, nawet tych zadbanych, ja w ogóle nie lubię stóp ;)

    OdpowiedzUsuń
  12. Kochana czekam na rozwinięcie punktu pierwszego. Może teraz jest dobry moment?:)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Jeszcze daleka droga przede mną, im więcej blogów czytam i oglądam, tym bardziej do mnie dociera, że nie umiem malować :P

      Usuń

Publikowanie komentarza

Dziękuję za każdy konstruktywny komentarz. Dodaje mi to energii i motywuje do dalszego pisania. xo

Korzystanie z tej strony i pozostawianie komentarzy jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z art. 13 o Ochronie Danych Osobowych.
Jednocześnie każda osoba ma prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawienia w razie potrzeby.

- Justyna F (Elfie)