Elfik w Krainie Częstochowskich Blogerek

Kochani! Wasza Elfie wraca po przerwie spowodowanej intesywnym szkoleniem zawodowym na Malcie (o czym poczytacie niebawem na blogu) z krótką relacją z 7. Spotkania Częstochowkich Blogerek, które odbyło się 4 października 2014 w Boulangerie. Opisuję to spotkanie z nieco opóźnionym zapłonem, gdyż tak naprawdę wszystko od tamtej soboty działo się u mnie "na wariackich papierach" - pakowanie walizki, krótki wypad na spotkanie częstochowskiej blogosfery, następnie pakowania walizki (a w zasadzie kilku kosmetyczek) ciąg dalszy, zaś następnego dnia wylot na Maltę (z przygodami!), oraz tygodniowe intensywne doskonalenie zawodowe, połączone z internetowo-komputerowym detoksem (zaglądałam jedynie na Facebook oraz Instagram). Ale do rzeczy - spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze, większość dziewczyn dobrze się już znała i czuła swobodnie w swoim towarzystwie, ja natomiast wcześniej znałam osobiście tylko dwie osoby z całej grupy i muszę przyznać, że czułam się troszkę "nieopierzona" i skrępowana. Na szczęście, po pierwszej kawie i plotkach wyluzowałam nieco rajtuzy i już wszystko było ok :) Co prawda, zdjęć nie ma zbyt wiele i nie są one najlepszej jakości (dziewczyny pozowały do zdjęć i selfie w tym samym czasie;), ale mimo to stanowią dla mnie bardzo miłą pamiątkę ze spotkania...Odsyłam Was również na blogi pozostałych uczestniczek zlotu:


Pozdrawiam Was dziewczyny serdecznie i do następnego, xo

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy konstruktywny komentarz!

UWAGA!!! proszę nie spamować i nie umieszczać linków do swoich blogów czy stron. Sama potrafię Was znaleźć w sieci ;)

Korzystanie z tej strony i pozostawianie komentarzy jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z art. 13 o Ochronie Danych Osobowych.
Jednocześnie każda osoba ma prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawienia w razie potrzeby.

- Justyna F (Elfie)