Moja walka z przebarwieniami - Part 1: Anew Clinical Absolute Even Multi-Tone Skin Corrector

Kochani, dzisiejszy post dedykuję osobom, które wyszukiwały lub pytały o serum na przebarwienia Anew Clinical Absolute Even firmy AVON, jak również wszystkim osobom, które walczą z problemem przebarwień na twarzy.Anew Clinical Absolute Even to serum zapakowane w bardzo elegancki, poręczny flakon o pojemności 30 ml, jego regularna cena katalogowa wynosi 94 zł, ja oczywiście nie byłabym sobą, gdybym nie wyhaczyła go po megapromocyjnej cenie (niecałe 50 zł). Uważam, że jest to produkt wart swojej ceny, jest to już moje drugie opakowanie (drugi sezon) i w zeszłym roku, wraz z 3-4 zabiegami mikrodermabrazji moje dość rozległe przebarwienia posłoneczne zeszły z twarzy w 100%! Pojawiły się ponownie latem, gdy przez chwilę nieuwagi wyszłam na podwórko bez filtra (bu!)... aktualnie używam go już drugi miesiąc po demakijażu, aplikuję go pod krem na twarz. Po jednym zabiegu rozjaśniania kwasem fitowym, jestem już w połowie mojej walki i efekty są już na szczęście widoczne! :)

Zalety:
  • produkt jest niesamowicie skuteczny - faktycznie rozjaśnia przebarwienia (brązowe plamy na czole oraz plamy potrądzikowe)
  • nie uczulił i nie podrażnił mi skóry
  • lekki produkt, w przeciwieństwie do niektórych kremów, nie zostawia tłustego filmu na twarzy
  • bardzo ładny, elegancki flakon
  • mimo niedużej pojemności, produkt ten jest bardzo wydajny, starcza na cały sezon (kurację)
Wady:
  • dla niektórych cena może być zbyt wysoka, ale polecam rozglądać się za promocjami, gdyż można kupić to serum już za 59 zł 

Polecam to serum, gdyż w moim przypadku sprawdziło się w 100% w zeszłym roku. Niech poniższe zdjęcia mówią same za siebie:A Wy jak walczycie z przebarwieniami? Macie jakies inne, skuteczne sposoby lub sprawdzone kosmetyki? xo

Komentarze

Publikowanie komentarza

Dziękuję za każdy konstruktywny komentarz!

UWAGA!!! proszę nie spamować i nie umieszczać linków do swoich blogów czy stron. Sama potrafię Was znaleźć w sieci ;)

Korzystanie z tej strony i pozostawianie komentarzy jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z art. 13 o Ochronie Danych Osobowych.
Jednocześnie każda osoba ma prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawienia w razie potrzeby.

- Justyna F (Elfie)