Sypialnia

Witajcie! Wracam na mojego lifestylowego bloga po przerwie (spowodowanej wzmożoną pracą zawodową plus remontem sypialni i korytarza) i w dzisiejszym wpisie pokażę Wam pierwsze efekty po metamorfozie sypialni.


Sypialnia powstała z dawnego salonu, który podzieliliśmy ścianą z karton-gipsu na dwa nowe pomieszczenia: sypialnię właśnie (pomieszczenie jest nadal spore, ale ma kształt kwadratu zamiast prostokąta) oraz korytarz. Kolorystyka sypialni składa się z błękitu oraz bieli; błękitne są ściany oraz  niektóre dodatki, np. głowa Buddy, zakupiona kiedyś na wyprzedaży w Home&You, kominek zapachowy oraz lampki nocne, natomiast łóżko, komody, toaletka (wszystko z IKEA, seria Malm), półka wisząca i jedna ściana są w kolorze białym. Biała będzie również szafa na całą ścianę, którą zamawiamy na wymiar... Chcę, aby była utrzymana w takim samym, minimalistycznym tonie i nowoczesnym dizajnie, oraz aby była baaaaaaardzo pojemna i funkcjonalna... :) I również na wymiar postanowiłam zamówić rolety do okien (najprawdopodobniej będą to rolety rzymskie ze sklepu dekoria.pl, które sprawdziły się świetnie w salonie) , bo przecież sypialnia od ulicy bez żadnych zasłon czy firan to nie jest dobre rozwiązanie ;) 

A do toaletki muszę jeszcze dokupić duże lustro z żarówkami wkoło, oraz jakieś wygodne siedzisko...
I jak Wam się podoba moje nowe pomieszczenie? xo

Komentarze

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy konstruktywny komentarz!

UWAGA!!! proszę nie spamować i nie umieszczać linków do swoich blogów czy stron. Sama potrafię Was znaleźć w sieci ;)

Korzystanie z tej strony i pozostawianie komentarzy jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z art. 13 o Ochronie Danych Osobowych.
Jednocześnie każda osoba ma prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawienia w razie potrzeby.

- Justyna F (Elfie)