Weekendowe przyjemności #2

Niedzielny poranek (jak również niedzielne południe i popołudnie) to coś, co kocham: zazwyczaj śpię do oporu, jadam śniadanie (często w łóżku) i pijąc kawę z ekspresu, czytam moje ulubione blogi, książki oraz magazyny... Nigdzie się nie spieszę, nie muszę nawet planować pracy na kolejny tydzień, gdyż w poniedziałki zaczynam zajęcia dopiero o 15:00... :)


Dzisiaj na drugie śniadanie zrobiłam sobie bezglutenowe płatki ryżowe z pomarańczą i kilkoma orzechami włoskimi - jest to lekki, ale bardzo pożywny posiłek, wprost idealny na takie niedzielne, leniwe przedpołudnia...Aktualnie czytam dwie książki na zmianę: "Siłę" Rhondy Byrne oraz najnowszą książkę Doroty Wellmann pt. "Ja nie mogę być modelką?" Obydwie książki czyta się szybko, lekko i przyjemnie... Aby jeszcze wzmocnić nastrój dzisiejszego dnia, zapaliłam sobie mój ulubiony wosk Yankee Candle o zapachu "A child's wish"... Napełnia całe pomieszczenie pięknym zapachem oraz fantastycznie odpręża...Niedziela jest zatem dla mnie dniem wyjątkowym, który przeznaczam na całkowity relaks i reset... Ten błogi stan trwa u mnie praktycznie cały dzień i wcale nie czuję się z tego powodu winna. Celebruję zatem ten jeden dzień w tygodniu, kiedy nic nie muszę i robię tylko to, na co mam ochotę: leniuchuję. I Wam polecam gorąco zrobić to samo. Miłej niedzieli! xo

Komentarze

 1. Miłego poniedziałku:) Bo to już zaraz...!

  OdpowiedzUsuń
 2. jak dobrze tez chce snaiadanie do lozka!:):):)

  http://villemo20.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobre ciacho do pysznej kawy jak najbardziej pasuje. Warto sobie takie smakołyki codziennie serwować. Ja dobrą kawę zamawiam online, na stronie https://www.cafesilesia.pl/pol_m_KAWA_WSZYSTKIE-MARKI_KAWA-AGUST-180.html możecie taką dostać.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy konstruktywny komentarz!

UWAGA!!! proszę nie spamować i nie umieszczać linków do swoich blogów czy stron. Sama potrafię Was znaleźć w sieci ;)

Korzystanie z tej strony i pozostawianie komentarzy jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zgodnych z art. 13 o Ochronie Danych Osobowych.
Jednocześnie każda osoba ma prawo do dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich poprawienia w razie potrzeby.

- Justyna F (Elfie)