BATH & BODY WORKS: Midnight Pomegranate

Bath & Body Works to amerykańska firma słynąca na całym świecie z fantastycznych zapachów, niestety w Polsce raczej słabo dostępna dla większości konsumentów (w zasadzie, produkty tej marki możemy nabyć tylko w 3 miejscach: w salonach stacjonarnych w Galerii Mokotów i Złotych Tarasach oraz online). Podczas mojej ostatniej wizyty w Warszawie (w połowie stycznia) obowiązkowym punktem było zatem odwiedzenie salonu Bath & Body Works w Złotych Tarasach, gdzie na promocji -50% zakupiłam mydło w piance do rąk (genialne są!) oraz świecę w słoju o zapachu Midnight Pomegranate. 


Midnight Pomegranate (z ang. Granat o północy) to seria zapachów do domu i ciała, w których dominują słodko-kwaśne owocowe nuty, takie jak czerwony granat, borówka, czy czarna porzeczka. Aby dodać produktom wielowymiarowości, zmysłowości i tajemnicy Orientu, uszlachetniono je wonią anyżu i paczuli (które, na szczęście, są wyczuwalne raczej w delikatny i nienachalny sposób). Dla mnie ta mieszanka okazała się strzałem w dziesiątkę; zapach jest idealnie wyważoną kompozycją słodko-kwaśnych owoców z nutami drzewnymi i orientalnymi. Z jednej strony jest świeżo i lekko, a z drugiej strony też trochę słodko i romantycznie. 


Pomimo nazwy, lubię palić tę świecę o każdej porze dnia i nocy. Rano dodaje mi energii do działania i pozytywnie nastraja, natomiast po pracy fantastycznie odpręża i poprawia nastrój. Zapach Midnight Pomegranate jest piękny i nietuzinkowy, a przy tym na tyle subtelny i wyważony, iż absolutnie nie dusi, nie drażni i nie wywołuje bólu głowy. Zgodnie z zapewnieniami producenta, średnia świeca pali się od 20 do 30 godzin. Ja co prawda palę ją bardzo oszczędnie (nie często mam okazję coś kupić w BBW!), ale mimo to jestem zaskoczona tym, że świeczka tej wielkości starcza na dość długi okres czasu - w moim przypadku Granat o północy cieszy mnie swą wonią już trzeci miesiąc z rzędu ;). Świeczkę udało mi się nabyć na promocji, gdzie kosztowała jedynie 35 zł (zamiast 49 PLN).


Znacie zapach Midnight Pomegranate ? Jakie produkty BBW polecacie?

 
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...